1051 Budapest, Zrínyi utca 3.

Tel.: (1) 8869-300, E-mail: ogyei@ogyei.gov.hu

1372 Postafiók 450.

ENGLISH


Gyógyszer-adatbázis
arrow left Vissza a találati listához

ASPIRIN PLUS C FORTE 800 mg/480 mg pezsgőtabletta

Nyilvántartási szám OGYI-T-01507
Hatóanyag acetylsalicylic acid; ascorbic acid
ATC-kód N02BA51
Forgalomba hozatali eng. jogosultja BAYER Hungária Kft.
Jogalap Hybrid
Státusz TK
Készítmény engedélyezésének dátuma 2015.01.12
Kábítószer / pszichotróp anyagokat tartalmaz nem
ASPIRIN PLUS C FORTE 800 mg/480 mg pezsgőtabletta - laktóz, búzakeményítő, benzoát tartalom
Megnevezés
Tartalom
Mennyiség
Laktóz
Nincs
Búzakeményítő
Nincs
Benzoát
Nincs
ASPIRIN PLUS C FORTE 800 mg/480 mg pezsgőtabletta - helyettesíthetőség

Nincs megjeleníthető adat.

ASPIRIN PLUS C FORTE 800 mg/480 mg pezsgőtabletta - kiszerelések
Megnevezés
Csomagolás részletezése
Nyilvántartási szám
Kiadhatóság
Biztonsági elemek
tooltip Bővebb információ: Biztonsági elemek
10 X - szalagcsomagolásban
OGYI-T-01507 / 03
VN
TK
nem
20 X - szalagcsomagolásban
OGYI-T-01507 / 04
VN
TK
nem
ASPIRIN PLUS C FORTE 800 mg/480 mg pezsgőtabletta - véglegminta engedély tooltip Bővebb információ: Véglegminta
Kiszerelés
Iktatószám
Határozat / bejelentés dátuma
Megjegyzés
 
10 X - szalagcsomagolásban
OGYÉI/35991/2018
2018.07.10
20 X - szalagcsomagolásban
OGYÉI/57164/2018
2018.11.12